Haberler

Beşiktaş’ta yangın faciası! 29 kişi hayatını kaybetti – Ölenlerin Kimlikleri Belli Oldu

Beşiktaş’ta Yangın Faciası: 29 Kişi Hayatını Kaybetti – Yangının Çıkış Anı İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan 16 katlı bir binada çıkan yangın faciası büyük.

daha fazla oku
Haberler

Arifiye’deki Toyota Fabrikasında İş Kazası: İşçi Sol Elini Kaybetti

Sakarya’nın Arifiye ilçesinde bulunan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Fabrikasında çalışan işçi sol elinin kesilmesi neticesinde yaralandı. Arifiye ilçesinde faaliyet gösteren Toyota Otomotiv Sanayi.

daha fazla oku
Haberler

Kayseri’de Acı Kayıp: Osman Timurcuoğlu, Fabrika Makinesinde Yaşamını Yitirdi

Kayseri’de faaliyet gösteren bir parke üretim fabrikasında çalışan Osman Timurcuoğlu’nun trajik ölümü, dün öğle saatlerinde meydana geldi. Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikada, Timurcuoğlu’nun.

daha fazla oku
Sınavlar

Ücretsiz İSG 2024 Sınavı Hazırlığı için isgadayi.com

iş sağlığı ve güvenliği (İSG) alanında kendinizi geliştirmek ve ISG 2024 sınavına ücretsiz hazırlanmak istiyorsanız, isgadayi.com sizin için kapsamlı bir kaynak olabilir. Bu.

daha fazla oku
Haberler

Çerkezköy’de Altyapı Faciası: Yol Çöktü, Operatör Son Anda Kurtarıldı!

Çerkezköy’de Yol Çöktü: Operatör Tehlikeli Durumu Atlattı Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde meydana gelen olayda, Kızılpınar Işıklı kavşak mevkiindeki bir yol çökmesi yaşandı. Karayolları Genel.

daha fazla oku
Haberler

Ölümü Gömün: İşyeri Kazası Sonucu Çocuğun Ölümü, Ağır İhmal Nedeniyle İki Tutuklama

Manchester Polisi, 17 yaşındaki bir çocuğun Perşembe günü saat 10:10 GMT civarında Bury’deki bir iş yerinde meydana gelen bir “işyeri kazası” sonucunda hayatını.

daha fazla oku
Haberler

Girne İnşaat Kazası: Osman Şen, 4,20 Metreden Düşerek Yaralandı

Girne’deki bir inşaat alanında meydana gelen talihsiz bir olayda, bir işçi dengesini kaybederek 4.20 metre yükseklikten düşmüş ve yaralanmıştır. Polis Basın Subaylığı tarafından.

daha fazla oku
Haberler

İkizce Mahallesi’nde İnşaat İskelesinden Düşen Sergen Karadağ Hayatını Kaybetti

Malatya’nın İkizce Mahallesi’nde çalıştığı inşaatın altıncı katından düşen 27 yaşındaki Sergen Karadağ’ın acı bir kaza sonucu yaşamını yitirdiği bildirildi. Olay, öğle saatlerinde İkizce.

daha fazla oku
Sınavlar

2024 Yükseköğretim Kurumları Sınavı – BAŞVURU

YKS başvuruları 1 Şubat itibariyle başlamıştır ve 26 Şubat tarihine kadar devam edecektir. İlgili adaylar için başvuru detayları aşağıda verilmiştir: YKS BAŞVURU KILAVUZU.

daha fazla oku
Haberler

Van’da İş kazası: İskele çöktü genç hayatını kaybetti

Son günlerde peş peşe yaşanan ölümlü iş kazalarına dün bir yenisi daha eklendi. Van Nüfusuna kayıtlı Reis Aslantosun ismindeki genç çalıştığı inşaatın 6..

daha fazla oku